Cien - 5.

5. dubna 2015 v 0:34 | Amy |  Cien
Něco, co sem na první pohled nezapadá, přesto jedna z velmi důležitých kapitol.. Čtěte pozorně a užijte si každý detail.. Kdo ví, kdy ho budete potřebovat :D
Ať se líbí :))


Muž, sedící nad knihou zvedne hlavu a usměje se. V krbu praská oheň a místnost osvětluje také jen ono matné světlo. Dívka v bílé říze před ním působí mnohem bojácněji, než mu ji popisovali. S milým úsměvem na tváři vstane a dotkne se chladnou rukou její tváře. Uhne, pochopitelně a nemile zasyčí, jako naštvaná kočka.
"Má milá..."
Osloví ji jakýmsi otcovský tónem. Je si vědoma, s kým mluví, proto se po těch slovech už raději neodvažuje odporovat. Snad moudrá volba.
Michael vezme její tvář do dlaní a prohlédne si její oči. Do podrobna. Dva velké žluté ovály s malými, svislými čárkami uprostřed.
"Neboj se, nic ti tu nehrozí."
Přejede jí rukou po zádech a ona se mimoděk otřese. S tímhle mužem není radno si jenom tak hrát, ale jeho přítomnost je jaksi vlezlá. Otcovská a nepříjemná. Upír pomalu přenese pohled k jejím rukám a pečlivě zkoumá každý detail, jakoby se na dívku chtěl podívat ještě pod lupou. Kožešina u nohou jeho křesla se pohne.
"Proč se páráš s mláďaty."
Vzdychne štíhlá, relativně šlachovitá žena, jakmile dokončí proměnu a protáhne se. Michael přejede od plavovlásky k lykance a prohrábne jí světlé, rovné, nakrátko ostříhané vlasy, které jí sahají sotva do poloviny krku. Odhrne jí ofinu, kterou má přetaženou přes jedno oko a žena si jen tiše povzdychne, ale neuhne jeho ruce, ba se ani nepokusí zakrýt jizvu, kterou má přes polovinu tváře. Michael po jizvě něžně přejede.
Dívka, sledujíc stejnou svého druhu jen tiše počítá, kdy ji nechá upír zakovat do řetězů.
"Nech mi ji..."
Zaprosí tiše lykanka a pootevře zelenkavé oči. Nesnaží se nijak zakrývat to, že stále sedí jen na malém koberečku a stále bez jakýchkoliv šatů.
A upír, věnujíc kritický pohled mladší lykance jen němě pokývne, než se obrátí a s klidem opustí místnost. Lykanka se postaví na nohy a protáhne štíhlé, šlachovité tělo, než si plavovlásku s úšklbkem prohlíží.
Dívka ani nestačí nic říct, když jí vlčí čelisti zbaví hlasivek...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama